fbpx

Mutluluğa Bir Adım Kaldı…

Telefonla ücretsiz bir öngörüşme yaparak Problemlerinizin Kalıcı Olarak Nasıl Çözülebileceğini Öğrenmek ve detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz şekilde doldurun:

Seanslarımız İstanbul içindeki danışanlarımızla yüzyüze veya telefonla, İstanbul dışındaki danışanlarımızla telefonla yapılır. Seansların yüzyüze veya telefonla yapılması etkisini kesinlikle değiştirmez.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun NLP Terapisti Onur Tuna’dan birebir FreeMind Seansları alarak problemlerinizden kurtulup gelecek hedeflerinize doğru hızla, mutluluk ve keyifle koşmak için hemen şimdi aşağıdaki formu doldurun ve gönderin, en kısa zamanda sizi arayalım ve telefonda detaylı bir öngörüşme yapalım. Öngörüşme tamamen ücretsizdir.

Peki Bu Çalışmanın Bedeli Nedir?

Elbette insan sağlığının ve psikolojik huzurunun bedeli milyonlarla bile ölçülemez. Buna rağmen FreeMind Sistemi size hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirir. Toplam maliyetlere bakıldığında en ekonomik ve en hızlı çözüm yöntemidir. Çalışma süresi kişiden kişiye ve problemden probleme değişmekle birlikte ortalama çalışma süresi 8 seanstır.

FreeMind® Sistemi Ücretleri:

Tek Seans: 2500 TL
4 Seanslık Paket: 7500 TL
8 Seanslık Paket: 12500 TL

Yukarıdaki fiyatlar kısa bir süre için geçerlidir ve yakın zamanda değişecektir. Fiyat değişiminden etkilenmemek için hemen şimdi başvurun.

Başvuru Formu 

  Adınız, Soyadınız

  Telefon Numaranız (Başına sıfır koymadan ve boşluk bırakmadan, 10 hane olarak giriniz)

  E-posta Adresiniz

  Doğum Yılınız

  Yaşadığınız Şehir

  Probleminizden kısaca bahsedin